پشتیبانی انلاین

پشتیبانی آنلاین

بخش کاربری

بخش کاربری

سيستم بازاريابي

سيستم بازاريابي

شماره تماس

021-43844140


تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

ارتقاء سطح امنيتي سايت شما

براي كسب اطلاعات بيشتر به وب سايت امنيت اطلاعات اسراروب كه يكي از مجموعه هاي امنيتي شركت مي باشد رجوع كنيد.

BestSecurity.ir

لينك:  امنيت اطلاعات اسراروب

توضيحات :

بسياري از سايتها امروزه به جهت پايين بودن امنيت آنها مورد حمله هکر ها قرار ميگيرند و چهره آنها تغيير ميکند و گاها وب سايت خسارتهاي جبران ناپذيري ميخورد که هزينه هاي زيادي را به مديران وب سايت تحميل ميکند.

بسياري از نفوذهاي صورت گرفته به وب سايت ها به دليل ضعف سيستم مديريت محتواي آنها و يا ناشي از مشکلات امنيتي وب سرورها ميباشد که هکر ها به آساني با يافتن اين مشکلات امنيتي به وب سايت نفوذ کرده و تغييرات مختلفي در محتوا و سيستم سايت ميدهند.
هکر ها به آن دسته از افراد گفته ميشود که دانش بالايي در زمينه باگ هاي امينتي سرورها و سيستم هاي مديريت محتوا دارند و با آناليز وب سايت ها و وب سرور مشکلات امينتي آنها را پيدا کرده و از طريق همين مشکلات امنيتي به وب سايت ها حمله ميکنند که اين حملات ممکن است دلايل مختلفي چون سودهاي مالي، خرابکاري، مسائل سياسي و … داشته باشد.
در اين ميان نرم افزار نويسان براي کمک به مديران وب سرورها و وب سايتها که اطلاعات چندان امنيتي ندارند و از مشکلات وب سايت خود باخبر نيستند برنامه هايي مينويسند تا بتوان از طريق آنها مشکلات امنيتي وب سايت ها را پيدا کرده و برطرف نمود.

شرکت اسراروب با داشتن متخصص هاي امنيتي براي ارتقاع سطح امنيت وب سايت هاي ايراني ،اقدام به آناليز و مشاوره در زمينه ايمن سازي و رفع ضعف هاي امنيتي اين سايت ها با درخواست مالک وب سايت ميکند.

خدمات ما در زمينه امنيت شامل تامين امنيت سايت شما عزيزان با تکنولوژي و علم روز صورت مي گيرد که به دو صورت زير انجام مي شود:

خدمات دوره اي: با استفاده از اين روش قرارداد به صورت دوره اي صورت مي گيرد که معمولا ماهيانه انجام مي شود. در اين روش سايت شما به صورت دوره اي انتخاب شده و بررسي مي شود و هرگونه مشکل و ضعف امنيتي رفع خواهد شد. مزيت اين روش در اين است که اگر حملاتي در يک دوره انجام پذيرد شناسايي و برطرف سازي آن دقيق تر است و خطرات ناشي از حمله خنثي خواهد شد.
خدمات مقطعي: با استفاده از اين روش، آناليز سايت بر اساس يک مقطع زماني مشخص انجام شده و کليه مشکلات و ضعف هاي امنيتي سيستم شناسايي و برطرف خواهند شد.

پس از انتخاب هر کدام از روش هاي پشتيباني امنيتي ذکر شده، سرور و يا سايت شما به صورت کاملا تخصصي مورد آناليز قرار مي گيرد و جهت رفع مشکلات اقدامات لازم به صورت پيشنهاد و يا از طرف تيم امنيتي “اسراروب” اجرا خواهد شد.

موارد مورد آناليز وب سايت:

  • اسکن بيش از 1000 ضعف امنيتي خطرناک در اسکريپت و ساختار سايت
  • کشف ضعف تزريق SQL + اعمال Blind SQL Injection
  • كشف ضعف هاي تزريق اسکريپت (XSS)
  • کشف ضعف امنيتي پيمايش پوشه ها (Directory Traversal)
  • كشف تمامي باگ هاي Periv8 و رفع آن
  • کشف صفحات ورود کاربران و مدير و اعمال آزمون نفوذ پذيري
  • اسکن وب سرور ها براي ضعف هاي امنيتي
  • اسکن وب اپليکيشن ها (مثل: Whmcs, WordPress, vBulletin, Joomla, Drupal, DotNetNuke, phpNuke,و …)

پس از اسکن، نتايج آناليز براي مديريت سايت ارسال شده و نقاط داري ضعف و صفحاتي که داراي حفره هستند مشخص مي شده و تاثير پذير بودن هر يک ازآنها توضيح داده خواهد شد و در صورت درخواست مديريت سايت تمامي راه هاي نفوذ از بين خواهد رفت .شما ميتوانيد بعد از دريافت گزارش سوالات و نظرات خود را براي ما ارسال نماييد .