پشتیبانی انلاین

پشتیبانی آنلاین

بخش کاربری

بخش کاربری

سيستم بازاريابي

سيستم بازاريابي

شماره تماس

021-43844140


تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

سرور اختصاصي

شرکت اسراروب سرويس هاي ديتاسنتر گيگا آلمان، هتزنر آلمان، reliable آمريکا و Server4You را بدور از مشکلات تحريم به مشتريان خود در ايران ارائه مي کند.

يکي از مهمترين ويژگي هاي سرورهاي اختصاصي (Dedicated Server) کشور آلمان ميزان ترانسفر ماهيانه “نا محدود” است.
ديتاسنتر قدرتمند reliable آمريکا نيز به دليل قرار گرفتن در شهر نيويورک آمريکا مخاطبان خاص خود را دارد و Server4You هم قابليت ارائه سرويس در آمريکا يا اروپا به انتخاب مشتري را دارد.

اين ويژگي ها ملاک مهمي براي افرادي است که قصد استفاده از سرور اختصاصي را براي مواردي نظير ارائه هاستينگ، سرور مجازي (Vps)، راه اندازي Upload/Download Center و موارد اين چنيني دارند.

تمام سرورهاي فوق در چهار ديتاسنتر بزرگ Giga-International و Hetzner آلمان و Reliable آمريکا و Server4You ارائه مي شوند. اسراروب نماينده رسمي شرکت Giga-international و مشتري اعتباري شرکت Hetzner و Reliable و Server4You است و به دليل سابقه طولاني کار خود با اين سه ديتاسنتر از اعتبار ويژه اي برخوردار است و امکانات رايگاني را به مشتريان خود ارائه مي دهد که خود ديتاسنتر بابت آنها هزينه دريافت مي کند.
يکي از مهمترين اين امکانات، دسترسي Web Resetter است که ديتاسنتر بابت آن هزينه دريافت مي کند. اما اين سرويس براي مشتريان ما رايگان است. (پيشنهاد مي کنيم براي کسب اطلاعات بيشتر به لينک هر يک از ديتاسنترهاي فوق که در سمت راست همين صفحه است مراجعه نمائيد.)

قابل ذکر است پشتيباني پايه از سرورهاي فوق به عهده تيم فني اسراروب مي باشد و بابت آن هزينه اي دريافت نمي شود.

پيکربندي اوليه و Setup سرورها بسته به نياز مشتري و قبل از تحويل بصورت رايگان انجام مي شود. برخي از اين موارد عبارتند از:
– پيکربندي امنيتي متناسب با نوع کار سرور
– نصب و پيکربندي نرم افزارهاي Firewall, Antivirus, Anti DDos
– نصب يکي از سيستم هاي مجازي سازي نظير VMWare، Xen، OpenVZ در صورت تمايل
– نصب کنترل پنل مورد نياز
– نصب نرم افزارها و Component هاي مورد نياز مدير سرور
– انتقال کامل اطلاعات از سرور قبلي (در صورت دسترسي کامل به سرور قبلي)

لطفاً جهت انتخاب سرويس مورد نياز،بر روي لوگو ديتا سنتر مورد نظر در زير كليك كنيد يا از منو دسترسي سريع سمت راست ديتاسنتر مورد نظر خود را انتخاب كنيد.